Pobijedili smo na gradskoj smotri Dani kruha  i zahvalnosti za plodove zemlje .

« Travanj 2017 »

Učimo o:

Redatelj Bogdan Žižić u školskoj knjižnici Tehničke škole Kutina

Nakon kratkoga priloga na HTV-u, o uspjesima učenika naše škole Denisa Bogdana, i projektu stvaranja Romske knjižnice u Kutini te snimanja digitalnog rječnika bajaškog jezika , za nas se zainteresirao hrvatski redatelj Bogdan Žižić.

Posjetio je školu, razgovarao s Denisom i osobama uključenim u projekt , i ako sve bude išlo po planu, na proljeće će Denisova priča i priča romske zajednice u Kutini, biti ispričana okom kamere i pretočena u film.

Bogdan Žižić je filmski i Tv redatelj . Snimao je igrane dugometražne , kratkometražne i srednjemetražne dokumentarne filmove. Odlikovan je Redom Danice hrvatske s likom Marka Marulića, dobio nagradu Vladimir Nazor za životno djelo, dobitnik je dviju Velikih zlatnih arena u Puli te brojnih drugih domaćih i stranih priznanja.