« Svibanj 2024 »

Učimo o:

Upisi u I. razred srednje škole u školskoj godini 2021./2022.

Upisnicu i liječničku svjedodžbu medicine rada dostavite u

Tehničku školu Kutina u ponedjeljak,

12. srpnja 2021. godine od 08:00 do 14:00 sati

Kandidat svoj upis potvrđuje vlastoručnim potpisom i potpisom roditelja/skrbnika na upisnici dostupnoj na mrežnoj stranici NISpuSŠ-a (www.upisi.hr).

Upisnica je obrazac koji sadrži osnovne informacije o obrazovnome programu ili programima u koje je kandidat stekao pravo upisa. Nakon što kandidat potvrdi svoj upis vlastoručnim potpisom i potpisom roditelja/skrbnika na upisnici i dostavi je srednjoj školi zajedno s liječničkom svjedodžbom medicine rada, kandidat je upisan u I. razred srednje škole u školskoj godini 2021./2022.

Ako kandidat zbog opravdanih razloga nije u mogućnosti u propisanim rokovima dostaviti potpisanu upisnicu za upis u I. razred, dužan ju je dostaviti njegov roditelj/skrbnik. Roditelj/skrbnik može donijeti upisnicu osobno u srednju školu ili je dostaviti elektronički (skeniranu ili poslikanu) na elektroničku adresu školske ustanove:

ured@ss-tehnicka-kt.skole.hr

Upisnicu u elektroničkom obliku može poslati samo roditelj/skrbnik, a u poruci je dužan dostaviti i svoj osobni kontakt (broj telefona, broj mobitela) kako bi ga škola mogla kontaktirati.

Prilikom dostavljanja upisnice elektroničkim putem učenik se može izjasniti i o izbornim predmetima (katolički vjeronauk ili etika) te odabiru stranih jezika. Kandidati koji u srednju školu ne dostave upisnicu i liječničku svjedodžbu medicine rada, gube pravo upisa i upućuju se na sljedeći upisni rok.

S poštovanjem,

Stjepan Uroić, član upisnog povjerenstva Tehničke škole Kutina